Gaseste-ti cariera
Posturi disponibile
Posturi disponibile Mediplus
CASIER
Departament : Nespecificat ¦ Divizie : Nespecificat
Raportare : Contabil Sef
Descriere : - Asigura colectarea si depunerea la banca a cash-ului; - Efectueaza toate platile in numerar; - Primeste zilnic incasarile reprezentantilor de vinzari; - Verifica zilnic chitantierul, borderoul centralizator al reprezentantilor de vanzari; - Depune zilnic incasarile la banca; - Intocmeste zilnic registrul de casa; - Efectueaza,tine evidenta si justifica efectuarea tuturor avansurilor.
Responsabilitati : - Asigura colectarea si depunerea la banca a cash-ului; - Efectueaza toate platile in numerar; - Primeste zilnic incasarile reprezentantilor de vinzari; - Verifica zilnic chitantierul, borderoul centralizator al reprezentantilor de vanzari; - Depune zilnic incasarile la banca; - Intocmeste zilnic registrul de casa; - Efectueaza,tine evidenta si justifica efectuarea tuturor avansurilor. Cerinte : - Absolvent studii superioare economice; - Cunostinte Contabilitate primara; - Experienta profesionala minim 1 an in domeniul casieriei ROL/valuta; - Cunostinte operare PC si echipamente de casierie; - Abilitati de organizare si planificare; - Atentie la detalii; - Corectitudine, seriozitate si responsabilitate.
Termen limita : 04.11.2006
Nr. locuri : 1
Locatie : Bucuresti
despre noi produse servicii logistica cariere retea distributie contact